Search
Close this search box.

Solární klávesnice Targus EcoSmart

Solární klávesnice Targus EcoSmart

Klávesnice Targus EcoSmart kombinuje Bluetooth a pokročilé solární technologie s recyklovanými materiály v ekologické klávesnici plné velikosti. Klávesnice je vyrobena až z 85 % z recyklovaného materiálu a opatřena antimikrobiální ochranou a pomáhá předcházet růstu mikroorganismů.

Nabíjení a baterie

Primárně je klávesnice napájena solárními články (amorfní křemíkové fotovoltaické články) optimalizovanými pro získávání světla za různých světelných podmínek (včetně vnitřního umělého osvětlení). Má interní dobíjecí Li-polymerovou baterii 1600 mAh, která vydrží v pohotovosti až 3 roky – bez používání podsvícení, cca 1 hodina práce denně. Při standardním používání vydrží při nízkém podsvícení až 75 hodin, při středním podsvícení až 18 hodin a při vysokém podsvícení až 8 hodin. Podsvícení lze také vypnout.

Solární klávesnice Targus EcoSmart náhledBaterii lze nabít za 3-4 hodiny přes USB a za 4-6 hodin přes fotovoltaické články (při cca 500 Luxech). Fotovoltaické články zvládají zachycovat světlo v rozmezí 100 luxů až 20 000 luxů. Klávesnice má LED upozornění na výdrž baterie.

Konektivita

Klávesnice se připojuje pomocí Bluetooth SoC řady Atmosic ATM3, což znamená, že má extrémně nízkou spotřebu energie, takže je 3 až 4 krát energeticky účinnější než jakékoli jiné řešení Bluetooth na trhu. Maximální dosah je 10 metrů.

Funkce

Klávesnice má On/Off vypínač a LED indikátory stavu klávesnice (červená, modrá). CAPS, NUM & SCROLL lock a další klávesy lze přizpůsobit pomocí operačního systému. Další funkcí je Auto Sleep, který se aktivuje po 10 min nečinnosti.

Horní a spodní kryt klávesnice má kovovou výztuhu. Výrobce uvádí životnost 5 milionů úhozů. Zvuk kláves je tichý. Klávesnice má také stojan – 2 úhly: 4 stupně a 8 stupňů.

Solární klávesnice Targus EcoSmart stojan

Kompatibilita

Klávesnice Targus EcoSmart je kompatibilní s operačními systémy Windows, MacOS, iOS a Android.

Vyrobeno z udržitelného materiálu

Tato klávesnice byla od základu navržena tak, aby ztělesňovala udržitelnost. Jeho hlavními materiály jsou až z 85 procent recyklované plasty s certifikací Global Consumer Recycle (GRS).

Antimikrobiální ochrana DefenseGuard

Targus logoDíky antimikrobiálním přísadám si můžete být jisti, že je vaše myš plně chráněna. Na rozdíl od lokálně aplikovaných sprejů nabízí DefenseGuard antimikrobiální ochranu, která pomáhá předcházet růstu mikroorganismů, které se neopotřebovávají ani nesmývají a vydrží po celou dobu životnosti produktu.

Shrnutí

Klávesnice Targus EcoSmart je ekologicky šetrná, patentovaná klávesnice navržená tak, aby ztělesňovala udržitelnost v pracovním prostoru i mimo něj a poskytovala pohodlné psaní. Je lehká, ergonomická, využívá extrémně nízkou spotřebu energie, má konektivitu pro více zařízení a kompatibilitu plug-and-play. Celkově vynikající doplněk vašeho pracovního prostoru.