Seznamte se s Černobylem nové generace v traileru na STALKER 2

Seznamte se s Černobylem nové generace v traileru na STALKER 2

23 června, 2021 0 Od Martin Havel

STALKER 2 patří jednoznačně k nejočekávanějším hrám následujících let a Microsoft ho s velkou pompou a radostí předvedl na své E3 konferenci.

Návrat do Černobylu konečně dostává reálné obrysy. STALKER 2 se představil v traileru s herními záběry na konferenci Microsoftu na E3 a ukázal, že tato temná střílečka rozhodně bude stát za to. Pokračování kultovního titulu ukazuje muže sedící kolem táboráku a mezi jejich vyprávěním se objevují také pořádně šťavnaté kousky gameplaye.

Zamíříme, jak už název hry napovídá, do okolí černobylské elektrárny, která radiací samozřejmě kromě smrtícího záření vydala světu také pořádné množství nebezpečných mutantů, kteří vám jistojistě půjdou po krku. Po grafické i akční stránce z dostupných záběrů hra působí opravdu lákavě a pokud nedojde k nečekanému zvratu, mají se fanoušci STALKERa rozhodně na co těšit.

Velmi důležitou informací pro nedočkavce potom je, že hra bude alespoň po dobu tří měsíců exkluzivní pouze pro Xbox Series X/S a PC a co více, dorazí rovnou i do Xbox Game Passu. Datum vydání je momentálně stanovené na 28. dubna 2022. Na přesné datum vydání pro Playstation 5 se zatím stále čeká, jakmile ale bude oznámeno, budeme vás o něm informovat.

Martin Havel

Obrázek: thegamingfiend.com