Search
Close this search box.

Riot Forge v letošním roce vydá tři nové hry

Riot Forge je projekt společnosti Riot Games, kde se vytváří nové tituly ze světa Runeterra. Vývojáři před nedávnem představili hry pro letošní rok.

Riot Forge letos vydá tři nové tituly

Riot Games je ve světě známé díky své MMO hře League of Legends, která je už skoro 14 let jedním z nejpopulárnějších titulů na světě. Toto studio však vydalo také tituly jako například Valorant, Teamfight Tactics nebo Legends of Runeterra, které si nevedou vůbec špatně. Avšak toto studio má svůj boční projekt zvaný „Riot Forge“, kde dávají možnost malým i větším vývojářským studiím vytvořit hry ze světa Runeterry. Pod tímto projektem vznikly tituly jako Hextech Mayhem nebo Ruined King a na letošní rok připravují další tři nové tituly.

Song of Nunu

První titul, který se plánuje na letošní rok, je singleplayerová adventura Song of Nunu. Ta bude vyprávět příběh jedné z nejznámějších dvojic ze světa League of Legends: Yetiho Nunu a jeho parťáka Willumpa. Willump je malý Frelijorský chlapec, který se snaží v nehostinné ledové pustině najít svou matku, a na této cestě ho doprovází a ochraňuje přátelský yeti Nunu. Vývojáři z Tequila Works  slibují silně emociální příběh s velkým světem, který nabídne mnoho možností průzkumu. Ve hře se také objeví známá ledová čarodějka Lissandra. Přesné datum vydání není známo.

Conv/rgence a The Mageseeker

Další titul, který se chystá, je 2D akční plošinovka Conv/rgence od kanadského studia Double Stallion, kde se podíváme do známého Zaunu a Piltoveru v kůži mladého génia a roubíře Ekka. Jaký bude příběh hry zatím není znám a stejně tak i tomu je s datem vydání. Vizuál hry je silně laděný do západního komiksového stylu se silně sytými barvami, ale to se může během vývoje ještě změnit.

Poslední a zároveň nejzáhadnější titul je The Mageseeker od studia Digital Sun. Ve hře se ujmeme demácijského rebelského mága Sylase, který bojuje proti bezpráví v jeho domovině. Podle útržků gameplaye by se mělo jednat o klasickou 2D mlátičku s pixelartovou grafikou. Jaký ale bude celkový příběh hry, není plně známo, stejně jako přesnější datum vydání.

Obrázek: riotforgegames.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »