Search
Close this search box.

Nové Call of Duty má být pokračováním Modern Warfare

Nový díl Call of Duty, který má podle všech informací vyjít letos, bude dalším pokračováním Modern Warfare, a to pouhý rok po vydání MW2.

Pokračování Modern Warfare v letošním roce

Podle posledních informací zpravodajského portálu Bloomberg se v letošním roce dočkáme samostatného titulu. Původně byla tato hra plánována jako „prémiové rozšíření“ pro Modern Warfare 2, avšak nyní se bude prodávat jako samostatná hra, což naruší pravidelný cyklus série, kdy se jednotlivé hry vydávají pod různými podznačkami.

Pokračování Modern Warfare údajně vyvíjí studio Sledgehammer Games. Toto studio již dříve vyvinulo Call of Duty Vanguard v roce 2021 a nyní získalo pomoc od hlavního tvůrce MW – Infinity Ward. Nesmíme také zapomenout, že v letošním roce se připravuje oslava 20. výročí této slavné herní franšízy.

S ohledem na úspěšnost nejnovějšíchModern Warfaremůže být Activision nucen zaměřit svou pozornost na to, co se prodává nejlépe.

Obrázek: callofduty.com

Příspěvek z superparmeni.eu

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány. Ubisoft slaví s XDefiant Podle Yvese Guillemota,

Číst dále »
steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »