Návrat Diabla 2 nás čeká už v září

Návrat Diabla 2 nás čeká už v září

23 června, 2021 0 Od Martin Havel

Diablo II: Resurrected dorazí na naše herní zařízení už v září. Chybět nebude na konzolích dosluhující generace ani na Nintendu Switch.

Pekelné akční RPG Diablo II se konečně vrací i s konkrétním datem vydání svého znovuzrození v podobě remasterované verze. Blizzard na konferenci Microsoftu představil nový trailer, který kromě líbivých záběrů přinesl především tu momentálně nejžádanější informaci – datum vydání. To je stanovené na 23. září 2021 a hry se dočkají majitelé PC i konzolí Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Pokud budete hrát na dostatečně silném stroji, můžete se těšit na opravdu lahodnou třešničku v podobě podpory 4K rozlišení a herní záběry z traileru napovídají, že to bude hotová pastva pro oči. Aby nestrádaly ani vaše uši, připravili si pro vás vývojáři také kompletně přepracovaný 7.1 Dolby Surround zvuk. Milovníci originálu budou ovšem mít možnost si s klidem nastavit i původní 800×600 rozlišení.

Původně se Diablo II: Resurrected představilo na virtuální podobě Blizzconu v únoru a mezi fanoušky samozřejmě vzbudilo nadšení. Blizzard si tak zsae trošku napravil reputaci u fanoušků, kteří byli poměrně zklamaní především v roce 2018, kdy mělo vše dle indicií směřovat k oznámení Diabla IV a místo toho dostali „pouze“ mobilní verzi Diablo Immortal. Jeho představení však dav doslova vybučel a vypískal.

Sáhnete po přepracované verzi kultovního RPG z přelomu tisíciletí?

Martin Havel

Obrázek: battle.net