Search
Close this search box.

Naughty Dog se omlouvají hráčům PC verze The Last of Us

the last of us remake

Herní vývojářská společnost Naughty Dog se omlouvá hráčům The Last of Us na PC za problémy s hrou. Po vydání hry na PC se objevily stížnosti na technické problémy a výkon, což se projevilo na smíšeném hodnocení uživatelů na Steamu. Vývojáři slibují rychlá řešení v podobě hotfixu a větších oprav.

Vývojáři z Naughty Dog se omlouvají

The Last of Us Part I, třetí osobou vyprávěný příběh od Naughty Dog, vydávaný pro PlayStation 3 v roce 2013 a pro PlayStation 4 v roce 2014, se nedávno objevil na PC, ale s ním také problémy. Uživatelské recenze na Steamu ukazují smíšené hodnocení, kde pouze 44% hráčů doporučuje hru. Mnoho z negativních recenzí se týká technických problémů a výkonu hry na PC.

Vývojáři oznámili na Twitteru, že pracují na hotfixu, který se bude zabývat trháním při ovládání kamery myší, některými pády a dalšími problémy. Hotfix má být spuštěn brzy.

„Víme, že někteří z vás nezažili kvalitu od Naughty Dog, kterou jste očekávali. Náš tým tvrdě pracuje na řešení problémů, které některým z vás brání v zážitku z hry, abychom zajistili, že dosáhne kvality, kterou očekáváte a zasloužíte si.

Doufejme, že tyto opravy pomohou hráčům The Last of Us Part I na PC a umožní jim plně vychutnat si jednu z nejvýznamnějších her posledních let.

Obrázek: playstation.com