Kde ušetřit na hrách: Hry CD Projektu i nabídka sandboxů

Kde ušetřit na hrách: Hry CD Projektu i nabídka sandboxů

22 června, 2021 0 Od Martin Havel

Přinášíme přehled toho, na jaké nabídky si v blízkých dnech posvítit.

GOG

GOG má v nabídce několik zajímavých kousků, mezi kterými vyčnívají především hry od CD Projektu Red Cyberpunk 2077 (39,99€) a Witcher 3: GOTY Edice (10€). Pro milovníky RPG titulů to však rozhodně nejsou jediné zajímavé hry v nabídce. Oslovit může například jedno z nejlepších tahových RPG posledních let Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition (17,99€), které má na svědomí tým vývojářů, který momentálně dokončuje Baldur’s Gate III. Poslední hrou ve výčtu zajímavých nabídek z GOGu je dnes Control (15,99€). Úspěšný akční titul od vývojářů z Remedy patřil k nejvydařenějším hrám roku 2019 a bojoval i o ceny za hru roku. Pokud máte rádi ponurou atmosféru v kombinaci s akčními střílečkovými pasážemi, rozhodně lze doporučit. Tyto akce jsou dostupné do 28. června.

HUMBLE STORE

Humble Store se tentokrát drží sandboxu a podle toho také vypadá nabídka, kterou na něm najdeme. Se slevou můžete koupit například survival Subnautica (17,99€) ve kterém si musíte poradit s objevováním okolí, hledáním materiálů i odoláváním nebezpečné fauně. Máte-li rádi přívětivější zvířátka, sáhnout můžete po Planet Zoo Deluxe Edition (24,74€) a vybudovat zoologickou zahradu svých snů. Pro ty, kteří rádi ostatní spíše likvidují je zde potom Hitman 2 – Gold Edition (22,49€) a na obchodu najdete také prvního i třetího Hitmana. Despotové a diktátoři se mohou vyžít v nejnovějším dílu úspěšné série Tropico 6 (19,99€). I v tomto případě však můžete sáhnout i po starších dílech. Tyto nabídky platí do 28. června.

Epic Games Store

Epic Games Store momentálně slevami zrovna nehýří, takže zde zůstává tak trochu prázdno. Vynahrazuje to alespoň fakt, že můžete do 24. června zcela zdarma sáhnout po oblíbeném kooperačním vaření Overcooked 2. Za nulovou cenovku a ve stejném čase můžete stáhnout také Hell is other demons. Následně budou do 1. července k dispozici Horizon Chase Turbo a Sonic Mania.

Xbox

Upřímně řečeno, Playstation ani Microsoft se se slevovými akcemi momentálně moc nepředhánějí a za zmínku stojí tak opravdu jenom pár nabídek. Hráči na Xboxu mohou asi nejzajímavější nabídku vidět ve Far Cry 5 (285 Kč). Jinak za zmínku stojí především nabídka her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold, na kterou se můžete podívat zde.

Playstation

Ani Playstation se zrovna nřepředal a jeho akce příliš hráčů asi nenadchnou. Ve finále jsou nejzajímavější nabídky Double Discounts, které cílí na předplatitele PS Plus. Ti totiž oproti ostatním dostanou dvojnásobnou slevu. Zajímavě se tak dá pořídit například God of War, které koupíte se zvýšenou slevou za 250 Kč. Úplně k zahození není také nabídka ultimátní edice Red Dead Redemption 2 (660 Kč). Zmínit i zde samozřejmě musíme hry zdarma pro předplatitele PS Plus.

Steam

Na Steamu je momentálně nejzajímavější nabídkou možnost si zdarma přivlastnit hru Tell Me Why, kterou Dontnod nabídl v rámci Pride Month. Hra vzbudila poměrně velké kontroverze především tím, že jde o první větší titul, ve kterém je hlavním hrdinou transgender postava.

Martin Havel