Search
Close this search box.

Herní USB headset CH331 za dostupnou cenu

herní USB headset CH331

Cooler Master uvádí na trh headset CH331, který klade důraz výhradně na funkčnost, odolnost a zvukový přednes za dostupnou cenu.

Hlavními přednostmi headsetu jsou:

Pohodlné oválné náušníky z PU kůže – Náušníky mají speciální tvar navržený tak, aby co nejpřesněji objímali uši. Lehká konstrukce a polstrovaný hlavový most vedou k minimálnímu tlaku a maximálnímu pohodlí při delším sezení.

Odolná hliníková konstrukce – Kovový rám přináší vysokou odolnost, zatímco matné černé metalické barevné provedení dodávají headsetu decentní styl. Pro větší pohodlí jsou náušníky upevněny k nastavitelným kovovým sliderům a na naklopitelné ose.

7.1 virtuální prostorový zvuk s 50mm měniči – Speciálně vyladěné měniče poskytují virtuální prostorový zvuk 7.1 pro reprodukci bohaté a detailní zvukové scény při hraní her. Uzavřená konstrukce headsetu dobře izoluje okolní hluk a umožňuje ponořit se do hry.

Odnímatelný všesměrový mikrofon – Citlivý mikrofon přenese čistý hlas ke spoluhráčům jasně a zřetelně. Lze jej snadno odejmout v případě, že se uživatel rozhodne využití headsetu na cestách.

RGB podsvícení – Minimalistické logo a linka po obvodu náušníků získali RGB podsvícení, které dokreslí herní doupě.

Intuitivní ovládání na kabelu – Ovládací prvky na kabelu umožňují nastavit hlasitost, zapnout/vypnout RGB podsvícení, ztlumit zvuk nebo mikrofon.

Cena a dostupnost

Cooler Master CH331 bude k dispozici u lokálních prodejců v průběhu října 2022 za doporučenou koncovou cenu 42,99 euro.

TZ