Search
Close this search box.

Gog zahajuje jarní výprodej

gog

Digitální obchod s počítačovými hrami GOG spouští jarní slevy a kromě toho rozdává zdarma hru pro všechny hráče.

Jarní slevy GOG

Herní platforma GOG nabízí až 90 % slevy na tisíce her v jeho katalogu. Mezi nabízenými hrami najdete například Cyberpunk 2077, Witcher 3, Control nebo GTA. Slevy se týkají jak nových, tak i starších her a jsou rozděleny do několika kategorií jako například akční hry, RPG nebo strategie.

Máte také možnost zdarma získat hororovou adventuru Lorelai na GOGu do 23. března do 15:00. Hra je určena pro dospělé a hráči se ujímají role stejnojmenné dívky, která se snaží uniknout z hrůz svého dětského domova. Očekávejte temný a napínavý příběh, který vás vtáhne do svých krvavých zápletek.

Jarní slevy na GOG jsou skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí doplnit svou sbírku her o nové tituly nebo si zahrát nějakou starší hru, kterou předtím přehlédli. A když k tomu dostanete zdarma ještě jednu hru, není třeba váhat.

Obrázek: gog.com

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »