Search
Close this search box.

Frostpunk 2 se ukazuje na nových záběrech

Vývojářské studio 11 Bit Studio odhalilo první plný pohled na hratelnost hry Frostpunk 2, pokračování populárního městského budovatelského simulátoru, které bude k dispozici na Game Passu již od prvního dne vydání.

Frostpunk 2 dorazí i na Game Pass

Hra Frostpunk 2, očekávané pokračování úspěšného městského budovatelského simulátoru od studia 11 Bit, se představuje v novém herním traileru, který nabízí pohled na to, jak vypadá rozhodování ve hře. Požadavky občanů zdají být stejně stresující jako v prvním díle Frostpunk, kde hráči kontrolují správce města v nepříjemné tundře, kde jsou zdroje cenné a každý má své vlastní názory na to, jak by měla společnost fungovat.

Jak zajistíte, aby se všichni najedli? Jak bude vypadat vzdělávací systém? Jak udržíte ulice čisté od skutečného i kriminálního odpadu? Hra se odehrává 30 let po originální hře a občané mohou hlasovat pro přijetí zákonů, které řídí směr města k různým výsledkům a závěrům.

11 Bit také oznámilo, že Frostpunk 2 bude spuštěn na Game Passu, vedle Steamu, Epic Store a GOG, v první polovině roku 2024. Hra bude také dostupná na Game Pass na Xbox Series X/S v pozdějším termínu a cílí také na PlayStation 5.

Obrázek: frostpunk2.com