Search
Close this search box.

Dave the Diver překračuje 3 miliony prodaných kusů

Dave the Diver, debutová hra vývojářského studia Mintrocket, překvapila herní svět svým úspěchem, když překročila hranici 3 milionů prodaných kopií.

Dave the Diver slaví úspěch

Dave the Diver, hra vývojářského studia Mintrocket, se stala hitovým titulem, přičemž překonala hranici 3 milionů prodaných kopií. Tento úspěch je o to pozoruhodnější, že Dave the Diver je prvním projektem studia. Hra, která byla původně vydána pro PC v červnu 2023 a následně pro Nintendo Switch v říjnu téhož roku, získala pozornost díky svému inovativnímu propojení dobrodružství a simulace​​​​.

Dave the Diver nabízí hráčům možnost vžít se do role potápěče Davea, který prozkoumává podmořský svět plný nádherného mořského života a tajemství. Během dne se Dave věnuje potápění, hledání pokladů a rybolovu. Večer pak vede sushi restauraci, kde využívá své denní úlovky.

Dave, jako hlavní hrdina, je přitažlivý a sympatický charakter, který dokáže zaujmout hráče. I když se příběh stává stále bizarnějším, zůstává Dave věrohodným a oblíbeným vůdcem, což dodává hře osobitý nádech.

Obrázek: mintrocketgames.com

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »