Clash Royale Cup – Přidej se k turnaji a najdi poklad Kapitána Gougena

Clash Royale Cup – Přidej se k turnaji a najdi poklad Kapitána Gougena

5 dubna, 2023 0 Od Michal Fortyn

Milovníci hry Clash Royale, máme pro vás skvělou zprávu! Již brzy vypukne honba za pokladem Kapitána Gougena, do které se i vy můžete zapojit.

Poklad Kapitána Gougena

Rádi bychom Vás pozvali na neuvěřitelnou dobrodružnou cestu za tajemným pokladem, která vás zavede do světa Clash Royale. Toužíte po tom stát se jediným dobyvatelem pokladu a získat jeho bohatý obsah? Pak se připravte na tvrdou soutěž a ukážte své schopnosti v týmové spolupráci a strategickém myšlení.

Budete muset spolupracovat s ostatními účastníky, ale zároveň být dostatečně chytrí a zkušení, abyste je dokázali přelstít. Musíte mít skvělé herní dovednosti a používat různé strategie, abyste se stali nejlepšími ze všech a získali celý obsah pokladu pro sebe.

Organizátoři OVACHAMP připravili unikátní výzvu Poklad Kapitána Gougena, do které se můžete registrovat ZDE. Legendární výzva začala již 23. března 2023 a potrvá do 31. května 2023.

Turnaj Cesta za vzkazem Kapitána Gougena – CR Cup #1

V návaznosti na výzvu Poklad Kapitána Gougena se přijďte také zúčastnit turnaje s názvem „Cesta za vzkazem kapitána Gougena„, který se koná 8. dubna 2023. Během putování můžete získat cenné zlaťáky a užitečné odměny, které se budou odhalovat postupně. Nezapomeňte sledovat hlavní příběh a plnit dobrovolné úkoly, které vám mohou přinést výhodu. Více informací o turnaji najdete ZDE.

Tak neváhejte se registrovat a získat tak legendární Poklad Kapitána Gougena a hrát o hodnotné ceny. Videonávod k registraci na portálu Ovachamp naleznete níže.

Obrázek: ovachamp.cz