Blíží se opravdu návrat Resident Evil 4? Olej do ohně spekulací přilil jeden z herců

Blíží se opravdu návrat Resident Evil 4? Olej do ohně spekulací přilil jeden z herců

29 listopadu, 2021 2 Od Martin Havel

Herec D.C. Douglas si nejspíš tento svůj kousek za rámeček nedá. Porušil totiž zřejmě dohodu o mlčenlivosti a zveřejnil koncept postavy, který pravděpodobně patří k předělávce úspěšného dílu série Resident Evil.

Spekulace o přepracované verzi Resident Evil 4 opět dostávají další reálné podklady. Herec D.C. Douglas totiž údajně ukázal několika fanouškům koncepty toho, jak by měl v remaku kultovního survival hororu vypadat Alber Wesker. Při sdělování těchto informací Douglas měl ještě všechny upozorňovat, aby nikde nesdíleli, co uvidí. „Znovu – NESDÍLEJTE TO, mohli by mě soudit,“ žádal herec, ale někdo zjevně jeho prosby neuposlechl. To se ostatně dalo tak trochu očekávat. Jakmile něco dáte na internet, už to nikdy nezmizí a Douglas si tak zadělal na pořádné problémy.  Po zveřejnění těchto informací si dokonce smazal twitterový účet. Díky tomu dostává celá záležitost na věrohodnosti, protože kdyby šlo o pouhou fotomontáž, herec by nejspíše podobně nereagoval.

O remaku Resident Evil 4 se hovořilo už delší dobu, některé informace se totiž dostaly na světlo světa po hackerských útocích na Capcom. I přesto však společnost zatím zarytě mlčí a nechce o případném návratu kultovního čtvrtého dílu nic prozradit. Ačkoliv tak již můžeme v podstatě spoléhat na to, že v budoucnu se remaku dočkáme, zatím není jasné, jak moc bude věrný originálu. Oficiální oznámení se však ani v nejbližší době nečeká a úniky informací jsou tak ještě na nějaký čas tím jediným, čeho se můžeme chytit.

Martin Havel

Obrázek: game-news24.com