Search
Close this search box.

Assassin’s Creed Valhalla nejspíše přibude v nabídce Game Passu

valhalla ac

Prozatím poslední díl videoherní série Assassin’s Creed nejspíše po déle jak dvou letech od vydání vyjde na Steamu. Zároveň by se v blízké budoucnosti mohl objevit i v nabídce předplatitelské služby Game Pass pro platformy PC a Xbox.

AC Valhalla na Steamu

Před dvěma lety vyšel prozatím poslední díl z videoherní série Assassin’s Creed. Za celou tuto dobu ještě nebyl v nabídce herní platformy Steam. Nyní se ovšem mezi hráče dostala informace, že by se tam brzy hra Assassin’s Creed Valhalla mohla objevit. Za jak dlouho to bude, není jasno, ale mnoho hráčů doufá, že brzy.

AC Valhalla v předplatném Game Pass

Na polském oficiálním obchodu Microsoft se u karty Assassin’s Creed Valhally ukázalo označení, jenž u sebe mají všechny hry Game Passu. Je tedy možné, že se v brzké době hra objeví mezi ostatními tituly předplatného Game Pass nebo mohlo jít pouze o chybu. Vše ale nasvědčuje první variantě, jelikož do konce tohoto roku bychom se měli dočkat posledního DLC s názvem The Last Chapter, se kterým se uzavře podpora hry. Která z variant je správná, zatím nevíme. Nezbývá nám tedy nic jiného, než si počkat.

Obrázek: ubisoft.com

Autor: Matouš Paska